fbpx
זיו המר | 0505-342259 | "The hammer to build your site"

עם אתר, יוכלו להכיר אותך ואת העסק שלך

בכל מקום | בכל זמן | ובכל שעה!

 

לכל אדם שהוא בעל עסק, פרילנסר, בעל מוצר או שירות יש מקום לעבוד בו. אם זה עבודה מהבית או ממשרד קטן,
או אם זה חנות שמוכרת מוצרים או סטודיו שנותן שירותים – זה המובן מאליו!
מה שלא מובן מאליו זה שיהיה בית לעסק שלכם גם ברשת! ובינינו, זה חובה עבור כל בעל עסק!!

?why

מקצועיות

לפני שהתחלתי לבנות אתרים ודפי נחיתה, למדתי משפטים והייתי מתמחה. נחשפתי למלא עורכי דין ושמתי לב לדבר מדהים! כשאתה מחפש עורך דין באינטרנט, קופצים לך עורכי דין בעלי אתרים יפים ומושקעים שמוכרים אותם ואת הניסיון שלהם.

ובשונה מהם, ישנם מלא עורכי דין אחרים (אבל מלא), שאין להם אתר, וכשאתה לוחץ על השם שלהם בגוגל הוא מעביר אותך ישירות לפייסבוק רו לאתר של B144! אצלי זה התפרש אוטומטית לחוסר מקצועיות ואני בטוח שגם אצלך! ובטח תגיד, "טוב זה הגיוני אצל עורכי דין, הם אמורים להיות רציניים".

אז יש לי חדשות בשבילךכל עסק צריך אתר כדי להיראות מקצועי ורציני ולהיתפש אצל הלקוח הפוטנציאלי ככזה!

מיתוג

האתר גורם לעסק או למוצר / שירות שלך להיראות מקצועי, רציני, עם "אבא ואמא" וגורם לעסק שלך להיות מותג. למה?

כי כשאדם מחפש משהו לקנות בגוגל, והוא מגיע לאתר רציני, שנראה טוב ומוכר לו בצורה מקצועית, בדיוק ככה הוא יתפוש את העסק שלך – רציני, מקצועי וממותג!

בנוסף, הוא מציג את לוגו העסק, את בעל העסק ואת מה "שעומד מאחורי העסק" בצורה ובדרך הטובה ביותר שתחזק לך את המותג ותכניס לך עוד כסף לארנק מבלי לעשות דבר!

בעלות

דף עסקי בפייסבוק נחשב בעולם המדיות לנכס משלך. אבל, הוא נכס שיושב על פלטפורמה שלא שייכת לך ולא מחויבת לך. כלומר, אם מארק צוקרברג היקר יחליט מחר בבוקר שבא לו לגבות כסף על כל קבוצת פייסבוק עם עוקבים של מעל 10K, הוא פשוט הוא יוכל לעשות זאת!

ואז אתה מבעלים של נכס, תהפוך לשוכר של נכס. וזו האפשרות הזולה! באפשרות היקרה, הוא גם יוכל פשוט להחליט לסגור את כל קבוצות הפייסבוק ולהחליט שהוא משנה את כללי המשחק! מה תעשה אז?!

אתר, להבדיל מדף עסקי בפייסבוק או באינסטגרם, הוא 100% בבעלות שלך! כתובת הדומיין שייכת לך, האתר יושב על אחסון ששייך לך, כל התוכן שכתוב באתר שייך לך.

בקיצור, מדובר על נכס אינטרנטי ששייך לך ב-100%! ושם מארק צוקרברג לא יוכל לעשות עליך שרירים.

חשיפה 24/7

האתר שלך באוויר 24/7, אתה יכול לפרסם אותו בשיווק ממומן, להביא אליו עוד תנועה מכל מיני אתרים אחרים, לכתוב בלוגים ולתת ערך לאנשים בקלות יתרה ובחינם, אתה יכול לשפר אותו כל הזמן, להוסיף שירותים או מוצרים למכירה, למתג את עצמך ולהפוך את עצמך לאוטוריטה בתחום שלך!

בקיצור – לתת "למשרד הווירטואלי" שלך לעבוד 24/7 בשבילך, בלי שתעשה כלום ובלי שתמכור לאף אחד שום דבר!

והתחזוקה שלו היא שולית לחלוטין, מספיק 2-3 שעות בשבוע בשביל לשפר אותו, לכתוב בלוגים ולהפוך אותו למעניין יותר ויותר עבור קהל היעד הפוטנציאלי שלך!

שגם את זה, דרך אגב, אני אוכל לעשות עבורך בשמחה רבה!

אז אם חשוב לך להיות נוכח ברשת בצורה מקצועית, רצינית ובדרך שתמתג את העסק שלך וגם תיצור לך נכס אינטרנטי שיניב לך פירות

קצת עליי

ניהלתי מעל 10 שנים חנויות בגדים גדולות ומוכרות, למדתי 2 תארים – תואר במנהל עסקים עם התמחות בניהול ושיווק ותואר במשפטים. 

בשנתיים האחרונות התמקצעתי בעולם השיווק הדיגיטלי שבתוכו למדתי קופירייטינג בעל נוסחת 7 המרכיבים לקופי מנצח ומוכר ובניית אתרים ודפי מכירה במערכת וורדפרס. 

אני אדם שקדן, למדן, סקרן ואוהב להפוך יש מאין, ולכן, אבנה לך אתר בית, שייתן לך את כל המענה שאתה זקוק לו בעסק שלך, שיגרום לו לצמוח ולהתבלט מעל כל שאר המתחרים שלך!

זיו המר

?how it works

פשוט מאוד!

נדבר, נחליט איזה סוג אתר העסק שלך צריך, נחליט אם אתה כותב את התוכן לאתר ואני רק משפץ אותו ומטמיע אותו, או שמא, אני גם אכתוב לך את התוכן לאתר וימנע ממך את כאב הראש וגם אטמיע לך אותו. ובגדול. זהו.

"the hammer to build your website"

לשיחת ייעוץ בחינם התקשרו 0505-342259 או השאירו פרטים ואחזור בתוך 24 שעות

סגירת תפריט